20 Mart 2016 Pazar

Türkiye'nin en aktif tabela firmasıMerhaba arkadaşlar bir süredir içerik giremiyordum. Bu süre zarfında kadıköyde yeni açtığımız Web Tasarım Ajansını işletmekteyim.Lafı uzatmadan hemen konuma geçmek istiyorum. (Konuyu da  çok uzatmadan sizi firmanın hizmetine ve kalitesiyle tanıştırmakta istiyorum tabii)


İstanbulda her zaman ihtiyaçım olduğunda birçok ortaklık yaptığım dükkanın tabelalarını her zaman merdiven altı ve tabelayı iyi bildiğini iddaa edenlerden yaptırarak hüsrana uğradık. Neymiş efendim Türkiye'nin ilk ve en büyük tabelacılarını çok gördük. Yaratıcı Tasarım kafası 0, Yaptığı işin kalitesi ve garantisi belli, verdiği fiyatlar ohoooo duddak uçuklatırıyorsa iyi bize kriz geçirtiriyordu.

Bizde uzun süreli arşatırmamız sonuçunda kadıköyde bir tabela ve reklam ajansı bulduk ve biz iddaa ediyoruz ki firma hem kalite hemde tasarım konusunda sunduğu fiyatı hak ediyor.

Bu Firmanın adı Tabela Retro, firmanın internet sitesinde örnek çalışmaları ve tasarımları uygulamalı dahil hepsi mevcut.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder